nalagam novice...

Dragi farani!

Mesec maj je prinesel nekaj dobrodošlih sprostitev v smer normalizacije našega življenja. Te se bodo, upamo, kmalu poznale tudi v življenju naše župnije.

Vse sprotne spremembe (upamo, da odslej samo še na bolje) boste vedno našli na tem mestu ali na župnijskem FB-ju in seveda pri nedeljskih oznanilih.

Naj vas tokrat posebej opozoril na dve:

- V mesecu maju bomo seveda imeli ŠMARNICE. Pri sv. maši ob 19h bo šmarnično branje namenjeno odraslim, otroci pa vabljeni k šmarnicam ob 18h. Zaenkrat kaže, da bomo pričeli šmarnice na zoom-u, če bo kasneje kaj drugače, bomo veseli. Vse, ki bi radi sodelovali pri žup. šmarnicah za otroke, vabimo, da to sporočite župniku po el. pošti.

- V mesecu maju uvajamo dodatno nedeljsko sv. mašo. Dopoldne bodo tako maše v žup. cerkvi ob 7h, 8.30 in 10h ter seveda ena v nedeljo in ena v soboto zvečer ob 19h. V Mozlju ostajata dve sv. maši: v nedeljo ob 11h in v soboto ob 18h. Izbire je dovolj, nobenega razloga torej ni, da se ne pridružite občestvu pri daritvi najsvetejše daritve.

Lep in zdrav mesec maj želim vsem.

župnik Damjan